rum-whisky-gin-cognac rum-alkohol eshop whisky-alkohol eshop gin-alkohol eshop cognac-alkohol eshop

kvalitni piti-alkohol eshop
kvalitni sluzby-alkohol eshop
alkohol eshop
prodejna s alkoholem
rumová prezentace
semináře-rum-whisky-gin-cognac
rum-whisky-gin-cognac
kontakty na rum-whisky-gin-cognac
naše kvalitní značky

kvalitni sluzby

Široký sortiment kvalitního pití bychom rádi obohatili i o kvalitní služby ideálně na míru vašim představám, potřebám či požadavkům. Více než 15 let praxe a zkušeností z oboru, stejně jako touha neustále rozvíjet svoje znalosti o nové trendy a možnosti, nás motivuje k tomu povýšit nabídku zboží na příjemná setkávání a vzájemnou radost z vychutnávání si produktů tohoto krásného řemesla.

Aktuálně bychom vám rádi nabídli tyto služby:

  • Specialista na telefonu – pokud potřebujete zodpovědět jakýkoliv dotaz, poradit s výběrem vhodného produktu pro vlastní potřebu či jako dárek nebo aktuálně zkonzultovat cokoliv z naší nabídky, neváhejte kontaktovat tel.č. 777 888 176

  • Prezentace, degustace – chcete si zpestřit firemní večírek, důležitý seminář s obchodními partnery, společenskou událost či soukromou party při jakékoli příležitosti? Pak je zde naše nabídka, představení a ochutnávky vybraných produktů..

  • Odborné semináře – rádi se setkáváme i s odvětvovými specialisty a vyměňujeme si poznatky a zkušenosti na různých veletrzích, work-shopech či přednáškách.

  • Poradenství a související marketingové služby – podložené dlouholetými znalostmi trhu, klíčových distribučních kanálů, významných partnerů či aktuálních trendů.

  • Sociální síť Facebook je další možnost, jak zůstat informován o všech novinkách či aktuálních aktivitách pro všechny, které to s námi baví.

V případě vašeho zájmu nás neváhejte kdykoliv kontaktovat. Těšíme se na setkání s vámi!!

Všechna práva vyhrazena ©2020 Quality Drinks s.r.o.